Duszpasterstwo Kobiet w Nowym Sączu

W środę 16 marca Mszą Święta pod przewodnictwem ks. dr Piotra Cebuli- dyrektora Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin w naszej diecezji, zawiązano przy naszej parafii grupę kobiet z Nowego Sącza i okolic, które chcą formować swoją kobiecość. Opiekunem grupy będzie ks. Dariusz Dziedziak. Panie będą spotykać się w trzecią środę miesiąca o 17:30.


Poniżej o szczegółach opowiadają Panie animatorki: Angelika i Anna.


 Kochana Kobieto!  
Jeżeli czujesz w sercu pragnienie , by wzrastać w duchu katolickich wartości odkrywając piękno swojej kobiecości zgodnie z zamysłem Pana Boga , to zapraszamy do dołączenia do grupy Duszpasterstwa Kobiet Diecezji Tarnowskiej, która zawiązała się przy parafii św. Jana Pawła II w Nowym Sączu! 
 Spotykając się na comiesięcznej Mszy Świętej, Adoracji Najświętszego Sakramentu, oraz spotkaniu formacyjnym chcemy uwielbiając Pana Boga umacniać się w Jego Przenajświętszej Obecności. 
 W życiu codziennym staramy się naśladować cnoty tej, która jest ARCYDZIEŁEM Stwórcy- Najświętszej Maryi Panny. Pragniemy, by to właśnie Ona prowadziła nas do Jezusa!
 Oczywiście nie zabraknie również regularnych spotkań integracyjnych, na których będziemy mogły ubogacić siebie nawzajem swoją obecnością.
 Każda z nas w oczach Boga jest inna i wyjątkowa!
Przyjdź i podziel się tym Skarbem z innymi!   
Zapraszamy serdecznie.